Náš příběh

VYRÁŽÍME S CHUTÍ BALANCOVAT PŘÍJEM CUKRU A NAŠÍ VIZÍ JE NABÍDNOUT ALTERNATIVU PRO KAŽDÉHO, KDO BUDE CHTÍT NAJÍT ŘEŠENÍ PRO SEBE A BÝT INSPIRACÍ PRO SVÉ OKOLÍ.

Náš příběh začal s vlastními potřebami - konkrétně s potřebou našeho zakladatele Jaroslava Becka omezit příjem cukru v rychlém tempu života a dosáhnout vyrovnanosti bez energetických výkyvů. Cílem bylo na trh přinést trendy nealkoholický nápoj bez cukru a sladidel, který by nabízel plnou chuť, aniž bychom ho museli vozit z druhého konce světa. Tvoříme značku, která je (a bude) zábavná, silná a za kterou se rádi postaví zajímavé osobnosti. Značku, kterou lidé budou mít upřímně rádi a postupně se stane stylovým doplňkem každé akce či zážitku.

V dnešním světě existuje mnoho možností, ale málo skutečných řešení. Proto jsme v CANS šli vlastní cestou. Vyvinuli jsme nápoj s plnou chutí, lahodným aroma a perlivostí, ale bez výčitek a kompromisů. Přidali jsme vodu z Alp a vše zabalili do recyklovatelné hliníkové plechovky o objemu 330 ml, která se rychle vychladí a je ideální pro každou příležitost.

Vytvořili jsme nejlepší možnou variantu osvěžujícího ovocného nápoje bez cukru a sladidel - nápoje, který jsme si sami přáli a který si zamilujete.

A jak správně si CANS užít? Nejlépe chutnají pořádně vychlazené a dopředu varujeme, že jedna vám rozhodně stačit nebude.

Hurá do toho! Buďte inspirací pro své okolí a pomozte nám balancovat příjem cukru ve společnosti. Sledujte nás na Instragramu @drink_cans

Lidé

Jaroslav Beck

Spoluzakladatel a investor CANS, hudební tvůrce a spoluzakladatel herního studia Beat Games (Beatsaber)

Dominic Rice

Spoluzakladatel CANS
CEO

Jan Rambousek

Spoluzakladatel CANS
Creative Director

Klára Honzíková

COO

Pavel Písař

Head of Key Accounts

Milan Fořt

B2B Marketing

Tim Axtell

Head of Production & Logistcis

JAN Břicháček

Online Marketing

Kryštof Zika

Designer

Pavlína Vetišková

Sampling

Jitka Zima

PR & Media

NIKOLA OBERNAUEROVÁ

Logistics & Customer Service Manager

Marek Bareš

Office Manager

Spojte se s námi