Náš příběh

VYRÁŽÍME S CHUTÍ BALANCOVAT PŘÍJEM CUKRU A NAŠÍ VIZÍ JE NABÍDNOUT ALTERNATIVU PRO KAŽDÉHO, KDO BUDE CHTÍT NAJÍT ŘEŠENÍ PRO SEBE A BÝT INSPIRACÍ PRO SVÉ OKOLÍ.

Náš příběh začal s vlastními potřebami - konkrétně s potřebou našeho zakladatele Jaroslava Becka omezit příjem cukru v rychlém tempu života a dosáhnout vyrovnanosti bez energetických výkyvů. Cílem bylo na trh přinést trendy nealkoholický nápoj bez cukru a sladidel, který by nabízel plnou chuť, aniž bychom ho museli vozit z druhého konce světa. Tvoříme značku, která je (a bude) zábavná, silná a za kterou se rádi postaví zajímavé osobnosti. Značku, kterou lidé budou mít upřímně rádi a postupně se stane stylovým doplňkem každé akce či zážitku.

V dnešním světě existuje mnoho možností, ale málo skutečných řešení. Proto jsme v CANS šli vlastní cestou. Vyvinuli jsme nápoj s plnou chutí, lahodným aroma a perlivostí, ale bez výčitek a kompromisů. Přidali jsme vodu z Alp a vše zabalili do recyklovatelné hliníkové plechovky o objemu 330 ml, která se rychle vychladí a je ideální pro každou příležitost.

Vytvořili jsme nejlepší možnou variantu osvěžujícího ovocného nápoje bez cukru a sladidel - nápoje, který jsme si sami přáli a který si zamilujete.

A jak správně si CANS užít? Nejlépe chutnají pořádně vychlazené a dopředu varujeme, že jedna vám rozhodně stačit nebude.

Hurá do toho! Buďte inspirací pro své okolí a pomozte nám balancovat příjem cukru ve společnosti. Sledujte nás na Instragramu @drink_cans

Lidé

Jaroslav Beck

Spoluzakladatel a investor CANS, hudební tvůrce a spoluzakladatel herního studia Beat Games (Beatsaber)

Dominic Rice

Spoluzakladatel CANS
CEO

Jan Rambousek

Spoluzakladatel CANS
Creative Director

Klára Honzíková

Head of Operations & Marketing

Pavel Písař

Head of Key Accounts

Milan Fořt

B2B Marketing

Tim Axtell

Head of Production & Logistcis

JAN Břicháček

Online Marketing

Kryštof Zika

Designer

Pavlína Vetišková

Sampling

Jitka Zima

PR & Media

NIKOLA OBERNAUEROVÁ

Logistics & Customer Service Manager

Marek Bareš

Office Manager

Spojte se s námi