Náš příběh

VYRÁŽÍME S CHUTÍ BALANCOVAT PŘÍJEM CUKRU A NAŠÍ VIZÍ JE NABÍDNOUT ALTERNATIVU PRO KAŽDÉHO, KDO BUDE CHTÍT NAJÍT ŘEŠENÍ PRO SEBE A BÝT INSPIRACÍ PRO SVÉ OKOLÍ.

Náš příběh začal s vlastními potřebami - konkrétně s potřebou našeho zakladatele Jaroslava Becka omezit příjem cukru v rychlém tempu života a dosáhnout vyrovnanosti bez energetických výkyvů. Cílem bylo na trh přinést trendy nealkoholický nápoj bez cukru a sladidel, který by nabízel plnou chuť, aniž bychom ho museli vozit z druhého konce světa. Tvoříme značku, která je (a bude) zábavná, silná a za kterou se rádi postaví zajímavé osobnosti. Značku, kterou lidé budou mít upřímně rádi a postupně se stane stylovým doplňkem každé akce či zážitku.

V dnešním světě existuje mnoho možností, ale málo skutečných řešení. Proto jsme v CANS šli vlastní cestou. Vyvinuli jsme nápoj s plnou chutí, lahodným aroma a perlivostí, ale bez výčitek a kompromisů. Přidali jsme vodu z Alp a vše zabalili do recyklovatelné hliníkové plechovky o objemu 330 ml, která se rychle vychladí a je ideální pro každou příležitost.

Vytvořili jsme nejlepší možnou variantu osvěžujícího ovocného nápoje bez cukru a sladidel - nápoje, který jsme si sami přáli a který si zamilujete.

A jak správně si CANS užít? Nejlépe chutnají pořádně vychlazené a dopředu varujeme, že jedna vám rozhodně stačit nebude.

Hurá do toho! Buďte inspirací pro své okolí a pomozte nám balancovat příjem cukru ve společnosti. Sledujte nás na Instragramu @drink_cans

Lidé

Jaroslav Beck

Spoluzakladatel a investor CANS, hudební tvůrce a spoluzakladatel herního studia Beat Games (Beatsaber)

“Hledal jsem pro sebe řešení, jak balancovat příjem cukru. Prostě limonádu na kterou se budu při každodenním shonu těšit, aniž by měla negativní dopad na mojí dlouhodobou produktivitu nebo zdraví. Líbil se mi koncept limonád bez cukru a sladidel, který jsem často pil při mém působení v Los Angeles. V ČR ale nebyla nabídka, která by mě bavila a dovoz z USA nedával smysl. Proto jsem rozjel vlastní značku a postavit tým profíků, který pomohl přinést značku CANS na trh.”

Jan Rambousek

Spoluzakladatel CANS, zakladatel Automobilist, Oliver & Parents a dalších projektů.

“Velmi oceňují, že CANS neobsahují cukr ani umělá sladidla, ale zároveň mají příjemně plnou chuť, kterou si rádi zopakujete i několikrát za den. Našim cílem je mít opravdu skvělý produkt a značku, za který se můžeme všichni postavit a být na něj hrdí.”

Dominic Rice

Spoluzakladatel CANS, ex RedBull strategický manažer a nyní CEO Automobilist.

“Rozhodli jsme se vytvořit novou formu nápoje a pojmenovali jsme ji “Balanced Drinks Category”. Nealko nápoje, které mají jako hlavní funkci balancovat nadměrný příjem cukru a nabídnout alternativu k běžným nápojům, které z 99 % obsahují cukr nebo umělá sladidla. Tedy namísto 3 - 4 sladkých nápojů za den je možné balancovat příjem cukru a sladidel. Stačí alespoň částečně nahradit sladké nápoje za CANS.”

MILAN FOŘT

Head of Brand & Marketing CANS.

“Nebudeme se nijak zvlášť vymezovat vůči klasickým sladkým nápojům. Cukr přirozeně potřebujeme, ale statisticky ho většina z nás nadužívá. Umělá sladidla taktéž nejsou správné řešení. Chceme na to jít pozitivním přístupem a ukázat, že to jde inspirativní, zábavnou a chutnou formou. Klíčové pro nás bude, aby CANS ochutnalo, co nejvíce lidí a zažili tak skvělou chuť našich produktů. To je jeden z mnoha důvodů, proč mě CANS baví.”

Pavel písař

Head of Key Accounts
pavel.pisar@drinkcans.com

Nikola obernauerová

Logistics & Customer Service Manager
help@drinkcans.com

marek bareš

Office manager

Spojte se s námi